Vyhledávání


Kontakt

Kateřina Hanušová
Kutná Hora

+420 733 505 378

E-mail: mac.caitlin@gmail.com

Na letošním Lasky Cupu 2009 jsme toho moc neuhráli

19.10.2009 22:01

Na letošní ročník pardubického Lasky Cupu jsme se sešli v téměř ryzím složení. Byla to naše třetí účast na turnaji a my jsme určitě nebyli žádnými outsidery. Bohužel jsme hned ve skupině narazili na loňské vítěze a ti nás opět porazili v klíčovém zápase...ale postupně.

Ve skupině jsme byli s Garáží, Vořežpruty a Němčicema. V prvním zápase s Garáží jsme si zahráli odvetu za prohrané přátelského utkání v září.  Předchozí prohra s amatérskou Garáží pro nás byla natolik překvapivá, že jsme do zápasu nastoupili náležitě vyhecovaní. Hra se nám v celku dařila a soupeř chyboval přece jen více než my, takže konečný výsledek 14:7 byl dost jednoznačný.

Do dalšího zápasu s Vořežpruty jsme nastoupili s neblahou myšlenkou na nevydařené finále z loňského roku. Měli jsme velký respekt a kluci (s jednou jedinou slečnou v týmu) potvrdili svou pálící sílu. Dokázali jsme držet krok do osudového okamžiku, kdy jsem se za vydatného řevu Vaška nechala vystřídat v zadním poli Barčou a Vořežpruti jí tam pálili jeden balon za druhým. Předala jsem rychle Vendu do rukou chůvy a vystřídala rozklepanou Báru. Skóre jsme však dotáhnout nedokázali.

Na třetí zápas ve skupině z časových důvodů nedošlo a porovnáním vzájemných zápasů jsme se rázem ocitli na třetím nepostupovém místě. Celkově tedy 5.-7. místo.

Hodnocení: zase ta pálka - naše stálá slabina.

Soupiska: Pepča (druhá meta), Andrea (třetí meta), Lucka (první meta), Lukáš (short), Roman (nadhoz), Hanka (catcher), Jirka, Radim, Káča, Bára (všici zadní pole).